NASZE PRODUKTYZgrzewarki doczołowe / Zgrzewarki do rur POWRÓT

Zgrzewarka hydrauliczna - czołowa ZHC z rejestracją procesu zgrzewania służy do łączenia czołowego (zgrzewania) części typu: rura/złączka, wykonanych z materiałów zgrzewalnych tj. polietylenu (PE), polipropylenu (PP), o średnicach od Ø50 do Ø160 mm (ZHC-160) lub od Ø180 do Ø315 mm (ZHC-315) w zależności od wybranego modelu zgrzewarki.

Istnieje możliwość wykonania zgrzewarek na indywidualne życzenie klienta.


Zgrzewarka do rur wodnych od fi-63 mm do 160mm, od fi-160 mm do 315 mm
Możliwość wykonania z rejestratorem ,bez rejestratora, z automatycznym procesem zgrzewania, z ręcznym procesem zgrzewania

Zgrzewarka do rur gazowych od fi-63 mm do 160 mm, od fi 160 mm do 315 mm
Możliwość wykonania z rejestratorem ,bez rejestratora, z automatycznym procesem zgrzewania, z ręcznym procesem zgrzewania
Do przesyłu innych mediów

Wykonujemy zgrzewarki na specjalne życzenie klienta od fi-450 mm

Urządzenia mocująco-scalające USMC-160 (USMC-315)

Zgrzewarka hydrauliczna - czołowa ZHC z rejestracją procesu zgrzewania służy do łączenia czołowego (zgrzewania) części typu: rura/złączka, wykonanych z materiałów zgrzewalnych tj. polietylenu (PE), polipropylenu (PP), o średnicach od Ø50 do Ø160 mm (ZHC-160) lub od Ø180 do Ø315 mm (ZHC-315) w zależności od wybranego modelu zgrzewarki.

Zgrzewarki Brydex-B Płyta grzejna PG-160 (PG-315)
Płyta grzejna (lustro) wykonane jest z dwóch części aluminiowych pokrytych teflonem z wymiennym wkładem grzejnym o mocy 2200 W; 220 V 50 Hz z termoregulatorem do ciągłej ręcznej regulacji temperatury od 50°C do 300°C. 
Zgrzewarki Brydex-B W przypadku przepalenia element grzejny można wymienić. W przypadku uszkodzenia warstwy teflonowej można ją zregenerować.
Zgrzewarki Brydex-B Frezarka czołowa (strug) FRD-160 (FRD-315)

Frezarka czołowa (strug) posiada zwartą konsystencję aluminiową, której częścią roboczą jest tarcza frezowa dwustronna jednonożowa, napędzana wiertarką HP2070 o mocy 1010 W poprzez przekładnię zębato-łańcuchową, zasilaną prądem 220 V - 50 Hz. Gabaryt noża 75x12x4 mm (160x16x4 mm - ZHC - 315).
Rejestrator parametrów technologicznych zgrzewarki hydraulicznej czołowej ZHC Rejestrator parametrów technologicznych zgrzewarki hydraulicznej czołowej ZHC


Rejestrator parametrów technologicznych przeznaczony jest do współpracy ze zgrzewarkami hydraulicznymi doczołowymi typu ZHC firmy Brydex-B. Oprócz rejestracji parametrów zgrzewu, posiada układ regulacji temperatury płyty grzejnej oraz znacznie ułatwia sam proces zgrzewania dzięki aktualnym informacjom wyświetlanym podczas każdej fazy procesu. Rejestrator pozwala na zapis parametrów zgrzewanych rur szeregu SDR-11 (S5) i SDR-17,6 (S8) o średnicach 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140, 160, 180, 200, 225, 250, 280 i 315 mm. Wszystkie dane dotyczące zgrzewanych rur zostały zapisane w pamięci rejestratora więc kwestia wprowadzania parametrów przez Operatora sprowadza się jedynie do wyboru szeregu i średnicy odpowiedniej rury oraz wprowadzeniu temperatury płyty grzejnej.

 

Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY