NASZE PRODUKTYAgregat hydrauliczny napinarki UHBJ – 100/4.15/5.5 POWRÓT

Wykonywane przez Nas Zasilacze hydrauliczne znalazły zastosowanie między innymi w prasach, maszynach odlewniczych, stanowisk do badań układów hydraulicznych ,do napędu i sterowania głowicą do napinania lin. itp.Posiadamy własny dział konstrukcyjny w którym doświadczeni inżynierowie projektują przy pomocy najnowocześniejszych programów inżynierskich.

Wykonujemy zasilacze na specjalne życzenie klienta.


Podstawowe parametry produkowanych przez nas zasilaczy hydraulicznych:

Pompa hydrauliczna Zębata, łopatkowa, pompy wielostrumieniowe. Pompy  tłoczkowe stało i zmienno wydatkowe.

Ciśnienie pracy
układu

1 - 70MPa
Wydajność 0,1 - 1000 l/min
Moc silnika 0,25kW - 500kW 
Wyposażenie

Rozdzielacze sterowanwe  ręcznie, elektrycznie, proporcjonalnie. Zawory ciśnieniowe przelewowe, regulatory przepływu, zawory zwrotne, przekaźniki itp.

Napięcie sterowania 
elektrozaworów

12VDC, 24VDC, 110VAC, 230VAC 
Zbiorniki oleju Standardowo 25L -600L. Każdy zbiornik może posiadać: wskaźnik poziomu oleju, filtr wlewowy, filtr powietrza
Medium Oleje mineralne HL, HM, HV o lepkości - 12 - 300 cSt
Zawory Zwrotne, dławiące, przelewowe, redukcyjne w wersjach płytowych i nabojowych.
Temperatura pracy  -20 - 80oC

Wyposażenie
dodatkowe

Grzałka oleju, chłodnica powietrzna, chłodnica wodna, chłodnica z własną pompą, hydrauliczną, termostat nastawny, elektroniczny wskaźnik poziomu oleju, akumulator ciśnienia z blokiem zabezpieczającym. 

Filtracja

Filtr ciśnieniowy o dokładności filtracji 3-20 µm z opcją wskaźnika zabrudzenia optycznym lub elektrycznym wskazaniem zanieczyszczenia wkładu.

Pomiar ciśnienia Manometr  wskazówkowy glicerynowy  0-70 MPa z zaworem odcinającycm, z przekaźnikiem lub przetwornikiem  ciśnienia (jako opcja).

1. WYKONAWCA URZĄDZENIA

Zasilacz hydrauliczny UHBJ-100/4.15/5.5 został wykonany w Firmie Produkcyjno-Handlowej „BRYDEX-B” w Choczni k/Wadowic. Zasilacz przeznaczony jest do napędu i sterowania głowicą do napinania lin.

2. DANE EKSPLOATACYJNE

A) ciecz robocza: olej hydrauliczny HYDROL L - HL 46 lub inny o zbliżonych własnościach (zgodnie z PN-91/C-96057/04)
- lepkość kinematyczna w temperaturze 40 ºC: 41,5-50,6 cSt
- dopuszczalny zakres lepkości: 100-200 cSt
- wskaźnik lepkości kinematycznej WL: 140
- temperatura krzepnięcia w : -38 ºC
- temperatura zapłonu: 190 ºC
- punkt anilinowy: 90
B) zalecany zakres temperatur cieczy: 293-313 K (20÷50 ºC)
C) dopuszczalny zakres temperatur cieczy: 288-343 K (15÷70 ºC)
D) maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze agregatu: 70 MPa
E) pojemność nominalna zbiornika: 100 dm3
F) parametry elektryczne:
- napięcie zasilania: 3x400 V, 50 Hz,
- moc zainstalowana: 5,5 kW

Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY