NASZE PRODUKTYZasilacze hydrauliczne - agregaty

Zajmujemy się produkcją zasilaczy hydraulicznych, które charakteryzują się niezawodnością oraz łatwością obsługi. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko oryginalne podzespoły produkowane przez firmy Bosch-Rexroth, Danfoss, Hydac. Ponar, SMC oraz przez wielu innych sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy najwyższą jakość naszego produktu, która jest poparta ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku i tysiącami zadowolonych klientów.
Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie. Oferujemy specjalistyczną konsultację każdego projektu. Nasi projektanci po rozmowie z Państwem wybierają najlepsze rozwiązania. Możemy doposażyć sprzęt w m.in: grzałkę oleju, chłodnicę powietrzną, wodną, hydrauliczną lub z własną pompą, termostat nastawny, wszystko w zależności od Państwa wymagań.
Nasze urządzenie znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach: w przemyśle, do badań naukowych, ale również do indywidualnych potrzeb. Produkowany przez nas sprzęt jest używany w prasach, maszynach odlewniczych, stanowiskach do badań układów hydraulicznych, do napędu i sterowania głowicą, do napinania lin itp.
Jesteśmy polską firmą z solidnym zapleczem. Posiadamy własny dział konstrukcyjny, w którym doświadczeni inżynierowie projektują przy pomocy najnowocześniejszych programów inżynierskich. Cały proces produkcji odbywa się w Choczni k/Wadowic. Każde urządzenie wykonywane jest zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Wykonujemy zasilacze hydrauliczne na specjalne życzenie klienta.

Zasilacz hydrauliczny UHBJ-30/13/1,5

szczegóły
Zasilacz hydrauliczny UHBJ 400/32/11

szczegóły
Zasilacz hydrauliczny UHBJ-160/25/22

szczegóły
Zasilacz hydrauliczny UHBJ-5/1/0.55

szczegóły
Agregat hydrauliczny napinarki UHBJ – 100/4.15/5.5

szczegóły
Zasilacz hydrauliczny UHBJ-350/14,8/15

szczegóły
Agregat hydrauliczny

szczegóły


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY