NASZE PRODUKTYURZĄDZENIE DO BADANIA SPRĘŻYN POWRÓT

Ogólna charakterystyka urządzenia.

Urządzenie do badania sprężyn UHBS-1 jest urządzeniem z napędem hydraulicznym i sterowaniem elektrycznym służącym do badania sił sprężyny w zależności od wielkości ugięcia.

W skład maszyny wchodzą następujące elementy:
- konstrukcja nośna stalowa spawana
- konstrukcja mocowania i zadawania obciążenia wraz z siłownikiem hydraulicznym
- zasilacz hydrauliczny UHBJ 25/2,5/1,5
- przewody hydrauliczne łączące zasilacz z siłowniami
- elektryczny zespół sterujący.


Dane techniczne.

Wymiary urządzenia:

- wysokość: 1700 mm
- szerokość: 520 mm
- długość: 820 mm
- Max. nacisk siłownika głównego 20 kN
- max skok roboczy siłownika głównego: 40 mm

Wartość max. ciśnienia wynosi: 8 MPa
Prędkość ruchu siłownika w dół: 23 mm/s
Prędkość ruchu siłownika w górę: 48 mm/s
Poziom ciśnienia akustycznego na stanowisku operatora nie przekracza 80 dBA.
Zasilanie elektryczne: 3 x 380V 50Hz (zasilanie przewodem 5 żyłowym – instaluje zamawiający)
Moc zainstalowana : 2,5 kW

Ogólna charakterystyka urządzenia.

Urządzenie do badania sprężyn UHBS-1 jest urządzeniem z napędem hydraulicznym i sterowaniem elektrycznym służącym do badania sił sprężyny w zależności od wielkości ugięcia.

W skład maszyny wchodzą następujące elementy:
- Konstrukcja nośna stalowa spawana
- Konstrukcja mocowania i zadawania obciążenia wraz z siłownikiem hydraulicznym
- zasilacz hydrauliczny UHBJ 25/2,5/1,5
- przewody hydrauliczne łączące zasilacz z siłowniami
- elektryczny zespół sterujący.

 

Zasada działania.

Ruch roboczy urządzenia realizowany jest za pomocą siłownika hydraulicznego dwustronnego działania. Zasilanie siłownika realizowane jest przez zasilacz hydrauliczny.

Działanie urządzenia można podzielić na kilka etapów:
I Dojazd siłownika
II Ugięcia wstępnego 11 mm
III Cofnięcie ugięcia do 8 mm
IV Ruch powrotny siłownika


W zależności od potrzeby istnieje możliwość zmiany parametrów pracy pulsatora realizowanych podczas cyklu roboczego. Zmianie podlegają: wartość prędkości narastania ugięcia, wartość wykrywania zerowego obciążenia sprężyny, punkty dokonywania pomiarów, maksymalne ugięcie.

 

Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY