NASZE PRODUKTYSiłowniki hydrauliczne skręcane POWRÓT

Siłowniki hydrauliczne skręcane wykonujemy do różnych gałęzi przemysłu np. przemysł hutniczny, przemysł maszynowy, przemysł górniczy, przemysł motoryzacyjny, przemysł rolniczy itp. 

 

Istnieje możliwość wykonania cylindrów hydraulicznych na indywidualne życzenie klienta oraz ich wyremontowanie.


Ciśnienie nominalne / maksymalne:       5 MPa (50 bar) / 60 MPa (600 bar)

Zdjęcie NazwaOpis
    BRB-S-CHT-UK(..)
+UK
Siłownik hydrauliczny skręcany z uchem
z końcówką kulistą + ucho
  BRB-S-CHT-UK(..) Siłownik hydrauliczny skręcany z uchem
z końcówką kulistą
  BRB-S-CHT-UT(..) Siłownik hydrauliczny skręcany z uchem
z tulejką
  BRB-S-CHT-UT(..)
+UT
Siłownik hydrauliczny skręcany z uchem
z tulejką + ucho 
  BRB-S-CHT-UT(..) Siłownik hydrauliczy skręcany z uchem
z tulejką stałą
  BRB-S-CHTS-UK(..)
+UT
Siłownik hydrauliczy skręcany z uchem
z łożyskiem przegubowym + ucho
z tulejką
  BRB-S-CHTS-UK(..)H Siłownik hydrauliczy skręcany z uchem
z końcówką kulistą + hamowanie
  BRB-S-CHTS-UT(..)H Siłownik hydrauliczy skręcany z uchem
z końcówką stałą + hamowanie

Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY