NASZE PRODUKTYSiłowniki hydrauliczne do chwytaków, siłowniki hydrauliczne do żurawi, Siłownik hydrauliczny do chwytaka do złomu LIEBHERR

Zajmujemy się produkcją siłowników hydraulicznych, które są powszechnie wykorzystywane w wielu układach maszynowych, dedykowanych do pracy w przemyśle hutniczym, górniczym, rolniczym czy motoryzacyjnym. Proponujemy Państwu podzespoły tłokowe, nurnikowe, skręcane i z czujnikiem pomiaru drogi o szerokim zakresie ciśnienia roboczego, które może wynieść od 5 do maksymalnie 60 MPa.i powyżej na specjalne życzenie klienta.
W naszym zespole pracują doświadczeni inżynierowie, którzy realizują indywidualne zamówienia używając najnowocześniejszych programów komputerowych. Poza dostępnymi w naszej ofercie modelami, oferujemy także wykonanie cylindrów o parametrach dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wszystkie nasze produkty są bardzo efektywne i niezawodne w działaniu.
Jesteśmy polską firmą z solidnym zapleczem. Przez ponad 25 lat zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień. Cały proces produkcji odbywa się w Choczni k/Wadowic.

Specjalne wykonanie Siłowników na indywidualne życzenie klienta.

Siłowniki hydrauliczne do chwytaków, siłowniki hydrauliczne do żurawi, Siłownik hydrauliczny do chwytaka do złomu LIEBHERR

szczegóły
Siłowniki do chwytaka liebherr SHdCH 70/50x151

szczegóły
Siłowniki do żurawi, do chwytaków liebherr SHdCH 70/50x220

szczegóły
Siłowniki częsci zamienne do chwytaków SHdCH 70/50x317

szczegóły
Siłowniki części zamienne do żurawi SHdCH 70/50x320

szczegóły
Siłowniki hydrauliczne do żurawi, do chwytaków Liebherr SHdCH 70/50x338

szczegóły


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY