NASZE PRODUKTYPRASA DO PAKOWANIA ODZIEŻY JEDNOKOMOROWA PHBJ-4-1 POWRÓT

Prasa jest urządzeniem z napędem hydraulicznym i sterowaniem elektrycznym służącym do prasowania i pakowania odzieży do worków.

W skład maszyny wchodzą następujące elementy:
- konstrukcja mechaniczna wykonana ze stali
- kołnierzowy cylinder hydrauliczny
- zasilacz hydrauliczny UHBJ
- przewody hydrauliczne łączące zasilacz z siłownikami
- elektryczny zespół sterujący

Istnieje możliwość wykonania Pras Hydraulicznych na życzenie klienta.


 Ilość komór:  Jedna
 Otwór załadowczy:  630 x 500 mm
Zasilanie:  400/50 [V/Hz] 
 Waga beli: ok. 50 kg
 Wymiary beli: 700 x 500 x 500 mm
 Wydajność: ok. 6belki/godz 
Moc silnikia:  5,5 kW 
Cykl pracy:   ok, 37 sekundy

Zasada działania
Ruchy robocze maszyny realizowane są przy pomocy cylindra hydraulicznego dwustronnego działania. Zasilanie cylindra odbywa się przez zasilacz hydrauliczny.
Działanie urządzenia można podzielić na kilka etapów:
I zgniatanie 
II wypychanie z komory
III powrót siłownika do położenia początkowego

Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY