NASZE PRODUKTYPRASY HYDRAULICZNE - GALERIA POWRÓT

PRASY HYDRAULICZNE

Zajmujemy się produkcją pras hydraulicznych, które są niezawodne oraz łatwe w obsłudze. Nasze Prasy hydrauliczne mogą wykonywać różne prace min wybijanie otworów, formowanie profilów w/g życzeń,obcinania nadlewów w odlewach, wytłaczania, wykrawania elementów z blach ,taśm i tworzyw sztucznych itp. Oferujemy urządzenia do pakowania czyściwa, wulkanizacji gumy,do odcinania odlewów,do prostowania odlewów, do pakowania odzieży, do klejenia drewna, do skór etc. W standardowej ofercie znajdą Państwo wyroby o nacisku od 2 do 500 ton, ale na specjalne zamówienie możemy przygotować i takie z naciskiem do 2000 ton. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb.

W naszym zespole pracują doświadczeni inżynierowie, którzy używają nowoczesnych programów inżynierskich do realizacji Państwa zamówień. Każde oferta jest przygotowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Na specjalne życzenie wykonujemy m.in.: zmiana skoku płyty prasującej, zmiana otworu załadowczego, zmiana rozmiarów beli itp. Wersje sterowania są dobierane w zależności od zamówienia.

Jesteśmy polską firmą z solidnym zapleczem. Przez ponad 25 lat zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień. Cały proces produkcji odbywa się w Choczni k/Wadowic.

Specjalne wykonanie maszyny na życzenie klienta.


Zapytaj O ProduktPARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY