NASZE PRODUKTYPRASY HYDRAULICZNE - GALERIA POWRÓT

PRASY HYDRAULICZNE

Zajmujemy się produkcją pras hydraulicznych, które są niezawodne oraz łatwe w obsłudze. Nasze Prasy hydrauliczne mogą wykonywać różne prace min wybijanie otworów, formowanie profilów w/g życzeń,obcinania nadlewów w odlewach, wytłaczania, wykrawania elementów z blach ,taśm i tworzyw sztucznych itp. Oferujemy urządzenia do pakowania czyściwa, wulkanizacji gumy,do odcinania odlewów,do prostowania odlewów, do pakowania odzieży, do klejenia drewna, do skór etc. W standardowej ofercie znajdą Państwo wyroby o nacisku od 2 do 500 ton, ale na specjalne zamówienie możemy przygotować i takie z naciskiem do 2000 ton. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb.

W naszym zespole pracują doświadczeni inżynierowie, którzy używają nowoczesnych programów inżynierskich do realizacji Państwa zamówień. Każde oferta jest przygotowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Na specjalne życzenie wykonujemy m.in.: zmiana skoku płyty prasującej, zmiana otworu załadowczego, zmiana rozmiarów beli itp. Wersje sterowania są dobierane w zależności od zamówienia.

Jesteśmy polską firmą z solidnym zapleczem. Przez ponad 25 lat zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień. Cały proces produkcji odbywa się w Choczni k/Wadowic.

Specjalne wykonanie maszyny na życzenie klienta.


Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY