NASZE PRODUKTYBELOWNICE / BELOWNICE DO ODPADÓW / PRASY DO ODPADÓW POWRÓT

Belownica do odpadów jest urządzeniem z napędem hydraulicznym i sterowaniem elektrycznym służącym do prasowania i pakowania odpadów.

Belownica jest wykonana przez Firmę BRYDEXB.

Belownice do odpadów wykonujemy na specjalne życzenie klienta


Ilośc komór: dwie

wymiar beli:  370 x 760 x od 350 do 750

waga beli:    100 kg.

teoretyczna wydajnośc: 20 szt/h

cykl pracy: 2 minutowy

W skład belownicy do odpadów wchodzą następujące elementy;

-konstrukcja mechaniczna wykonana ze stali

-kołnierzowe siłowniki hydrauliczne

-agregat hydrauliczny

-przewody hydrauliczne łączące zasilacz z siłownikami

-elektryczny zespół sterujący

-maksymalne dopuszczalne cisnienie robocze agregatu: 15 MPa

-pojemnośc nominalna zbiornika : 200dm3

Zapytaj O Produkt

F.P.H. BRYDEX-B Jan Burzyński i wspólnicy Spółka Jawna, ul. Tadeusza Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia, dalej jako: BRYDEX-B informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta ( poprzez wysłanie e-mail na adres wypisz-b@brydexb.pl lub pisemnie na adres spółki).

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu BRYDEX może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na BRYDEX-B obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od BRYDEX-B dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo-b@brydexb.pl


PARTNERZY:

F.P.H. BRYDEX-B
Jan Burzyński i wspólnicy  Spółka Jawna

ul.Kościuszki 161B, 34-123 Chocznia

+48 505 160 576

FORMULARZ KONTAKTOWY